Limit rynku łańcuchowego przewyższa Bitcoin Cash

Chainlink Market Cap przewyższył Bitcoin Cash, a altcoin stoi teraz na piątym miejscu wśród głównych kryptokur walut. Roczny rajd byków spowodował ogromny wzrost ceny Chainlink. Wzrost DeFi sprawił, że takie projekty jak Chainlink zyskały zaufanie inwestorów.

Bitcoin Cash dysponował kiedyś limitem rynkowym w wysokości 90 miliardów dolarów. Co ciekawe, limit rynkowy Chainlink wzrósł w ciągu nieco ponad roku, aby rzucić wyzwanie wielkim firmom. Wzrost stratosferyczny DeFi wprowadził życie w wielu powiązanych projektach, takich jak Band Protocol i Chainlink.

Chainlink Market Cap przewyższa Bitcoin Cash 3
Monety marketcap CoinGecko
Chainlink zyskał ogromną popularność dzięki wyroczniom cenowym, które przekazują dane do aplikacji DeFi takich jak Synthetix, które dodatkowo dostarczają swoim klientom tokenizowane pochodne. Ponieważ wartość zablokowana w kredytach DeFi wzrasta, pułap rynkowy Łańcuchowego Łącza wzrasta również w tandemie.

RelatedPosts
Wybuchowy wzrost DeFi może spowodować, że cena połączenia łańcuchowego przekroczy 32$.
Rynek derywatów kryptograficznych, który ma eksplodować – Prezes Zarządu Delta Exchange
Caleb Pressley, amerykański piłkarz, który stracił wszystkie swoje pieniądze w krypcie
Żeton taśmy wykazuje 300-procentowy wzrost w ciągu jednego tygodnia

Kołpak na rynku ogniw łańcuchowych dotykający nowych wzlotów

Link token jest szeroko stosowany w płatnościach za pomocą API transportera i jest włączony do inteligentnych umów. Jednak wykorzystanie tokena w różnych narzędziach linkowych nie wpływa w dużym stopniu na cenę tokena Link.

Nawet w niedźwiedzich czasach branży kryptograficznej Chainlink cieszył się dużą popularnością wśród inwestorów ze względu na wartość, jaką oferował w dziedzinie DeFi. Na żabim lą ziemię Chainlink przetrwał wiele spadków, by wyjść na wierzch, podczas gdy jego rówieśnicy byli mocno osłabieni.

Wykorzystanie ogniw łańcuchowych na nowym, wysokim poziomie
Kołpak na rynku ogniw łańcuchowych dotknął nowego haju w związku ze wzrostem wartości wykorzystania ogniw łańcuchowych w dziedzinie DeFi. Jak mówi Sergey Nazarov z Chainlink, niewielu rozumie, dlaczego ten protokół dotyka nowych wyżów.

Wydarzenie Chainlink cap rynku przewyższające Bitcoin Cash może pozostać niezauważone w sferze kryptograficznej, ponieważ społeczność jest nastawiona na Bitcoin. Cena LINK może wyglądać jak bańka do wielu, ale altcoin jest postrzegany przez wielu jako następna duża rzecz. Nawet przy takiej wartości stratosferycznej i gwałtownym wzroście, niektórzy analitycy uważają, że ma jeszcze miejsce na dalsze działania.